Jak możesz być lepszy za rok?

Jak możesz być lepszy za rok? Zastanawiałeś się? 

Na pewno każdy, kto się rozwija, chce być lepszy za rok… ale czy  faktycznie robisz wszystko, by tak było? Czy jednak się obijasz i tylko “udajesz”, że coś zmienisz w swoim życiu na lepsze? 

Jak możesz być lepszy za rok?

Co możesz zrobić, aby poprawić swoje działanie i każdego dnia przybliżać się do celu? Na pewno masz jakieś plany czy marzenia, to dlaczego do nich nie dążysz? Co powoduje, że nie masz wyników i toniesz w pracy, a efektów brak? Może masz źle określone cele? Co masz do zmiany na lepsze? Co motywuje Cię do działania? Jak możesz być lepszy za rok? Co masz zrobić, ale wykazać się w danej niszy i coś zmienić na lepsze? Czeka Cię sporo pracy, więc zabierz się za działanie jak najszybciej! 

C chcesz zmienić w swoim życiu? Co zmienić w swojej karierze? Masz coś ciekawego do zaproponowania? Czy wiesz, ile potrzebujesz czasu, aby osiągnąć cel? Masz ustalony termin ukończenia celu? Zastanów się, co napędza Cię do działania? Co masz do zmiany na lepsze? Co masz w swoim życiu do osiągnięcia? Co masz do zmiany, jeśli nie masz na razie rezultatów? W czym Ty chcesz  być dobry? Zastanawiałeś się? Czy masz wiele do zmiany w sferze osobistej czy biznesowej? Nawet największy ekspert może być coraz lepszy każdego dnia, więc nie porównuj się do większych od siebie. Działaj w swoim tempie i porównuj się do osób o podobnym poziomi do siebie, jeśli już tak chcesz i to Cię napędza do działania. Jak chcesz być szczęśliwy? Co chcesz zmienić w życiu swoich odbiorców? Jak to wpłynie na Ciebie? W życiu jest wiele rzeczy do pokonania. Lenistwo czy brak energii i motywacji to częsty problem. Jak Ty sobie z tym poradzisz? Co chcesz zyskać, dzięki pracy nad sobą? Jakie nawyki będziesz szlifować i jakie umiejętności warto zdobywać? Co jest potrzebne w Twojej branży? Masz ustalony plan działania i wiesz, do czego dążysz każdego dnia? 

Zastanów się nad tym w jakiej sytuacji jesteś teraz? Co masz do poprawy czy zmiany? Gdzie jesteś teraz i jak ty wpływa na Twoje wyniki? Co w sobie lubisz, a co masz do poprawy? Czy działania online są dla Ciebie? Czy masz coś ciekawego do zaproponowania innym? Wypisz sobie to, co lubisz w sobie i to, czego nie. Dlaczego coś Ci się podoba, a coś nie? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Masz określone plany na przyszłość? Wiesz, do czego dążysz i w jakim celu? Co chcesz zyskać za rok? Jaką pracę czy szkołę chcesz mieć? Co masz do osiągnięcia w najbliższym czasie? Super, że myślisz o przyszłości, ale teraz zaplanuj solidny projekt i zacznij się w nim rozwijać! Będzie na pewno ciężko, ale nie ma co się poddawać. Zobaczysz, ile będziesz umiał za rok! Ile doświadczenia i wiedzy można zdobyć za te 12 miesięcy. Jesteś przygotowany na sukces? Sprawdzaj, czy nagradzasz się za sukcesy, czy pracujesz nad swoją motywacją? Masz określone działania, które przybliżą Cię do sukcesu? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top