Jak idzie analiza branży? Czy jest to proste?

Jak idzie analiza branży? Co robisz, aby dobrze zrozumieć swoją niszę? 

Praca nad niszą wymaga dużo zaangażowania. Nic samo się nie pozna, jeśli nie zaczniesz działać w danym temacie! Co Ty robisz, aby dobrze poznać niszę? Czy masz na siebie pomysł?

Więc, jak idzie analiza branży w Twoim przypadku? 

Zastanów się dobrze nad tym, co zrobić, aby osiągnąć sukces online? Na pewno musisz dobrze poznać niszę i jej potrzeby i dopiero potem zacząć działać z produktem lub usługą! Jak Ty zaczynałeś swoje działania online? Co zrobiłeś na początku? Pewnie chciałeś ogarnąć szybko produkt i go sprzedać? Każdy by chciał, ale potem trzeba promować coś, co nie zostało przemyślane i nie ma sprzedaży jaką byś chciał. Tak robi wiele osób i to jest błąd. Zastanów się dobrze, co zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Czy szukasz potrzeb niszy i dostarczasz im korzyści? To bardzo ciężkie zadanie, ale nie ma co się poddawać. Lepiej dobrze zbadać niszę i osiągnąć coś później, niż potem martwić się, że nie ma sprzedaży. Więc obierz dobrą kolejność i zacznij działać najlepiej, jak potrafisz. Ciężkie będą początki poznania swojej niszy. Każdy musi się tego nauczyć! 

Warto dobrze poznać swoich potencjalnych klientów. Nie ma tak lekko, że sobie wypuścisz byle jaki produkt i on się będzie sprzedawał. Tak się nie działa! Rozmyślać to sobie możesz, ale nie aż tak! Musisz mieć twarde dane i dobrze ogarniać swoje niszę, a nie zgadywać i robić byle co, byle tylko sprzedać choć trochę… Tak robi wiele osób i potem żałuje pracy nad produktem bez dobrego zbadanie potrzeb. Czy to wymaga pracy, aby mieć wyniki sprzedażowe? TAK! I nic się samo nie zmieni! Więc zabierz się za skuteczne poznanie niszy, w której działasz. Jakie Ty masz pomysły na poznanie niszy? Co robisz, aby osiągnąć sukces online? Czy łatwo jest coś zmienić na początku? Niestety praca nad sobą i nad tym, aby zostać specjalistą w niszy wymaga dużo zaangażowania. Więc zabierz się do pracy! Zobacz, jak Ty możesz pomóc w problemach niszy? Czy masz pomysł na dobre rozwiązania? Z czym Ty się zmagałam? Co sprawi, że wchodzisz w skórę problemów klientów? Jak się czujesz? Co sprawia, że szukasz rozwiązań? Czy jako klient chciałbyś skupić swoje produkty? Zastanów się, czy Twoje rozwiązania by Ci pomógł, gdybyś był początkującym w danym temacie? 

Co chciałbyś otrzymać, jako osoba na starcie? Jakie kursy czy szkolenia by Ci pomogły? Warto tak sobie wejść w problem klienta i zobaczyć, co dla Ciebie jest ważne na początku. Potem musisz analizować potrzeby klienta i zobaczyć, czy byłbyś zadowolony ze swoich porad. Czy jakbyś szukał rozwiązań, to czy byś kupił coś od siebie? Zastanów się nad tym i zobacz, co dla Ciebie jest ważne na początku? Czego Ty byś szukał, gdybyś miał wyzwania w danym temacie? Kombinuj i działaj każdego dnia, by jak najlepiej poznać branżę, w której chcesz działać. A poznanie potrzeb klienta to podstawa, więc czeka Cię wiele pracy! Nie możesz się tylko poddać! Rozwijaj się, dzięki pracy nad sobą i zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. To wiele rzeczy do poznania, ale poradzisz sobie! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top