Jak bardzo chce Ci się działać?

Jak bardzo chce Ci się działać? Co masz do zaprezentowania innym? 

Na pewno na starcie masz dużo motywacji do działania, a potem ta motywacja spada i nie chce się działać. To jest normalne, że na starcie czujesz ekscytację. A potem zaczyna się lenistwo czy brak czasu lub perfekcja, czy prokrastynacja. 

Jak bardzo chce Ci się działać?

Pomyśl o tym dobrze, co możesz poprawić, aby działać każdego dnia? Na pewno w Internecie masz dużo możliwości i możesz coś zmienić w wielu teamach. Widzisz dużo do pracy w danej niszy? Najważniejsze jest działanie i praca nad sobą, by być coraz lepszym. Warto też mieć motywujące i inspirujące cele. Jakie musisz podjąć działania, aby chciało Ci się działać? Na pewno, często będziesz się chciał poddać. Nie będziesz mieć energii do realizacji celów. Działanie to nie zawsze wyniki, ale i wiele porażek i upadków. Przyjdzie zwątpienie i lenistwo i nie będzie tak lekko….

Porażki powodują, że nie chce się działać. Jak bardzo chcesz osiągnąć sukces? Jak bardzo jesteś zdeterminowany do swoich działań? Czy zrobisz wszystko, by osiągnąć cele? Masz w sobie siłę i zrobisz wszystko, by osiągnąć swoje cele? 

Co napędza Cię do pracy, a co blokuje? Jak wykorzystasz swoją motywację i wiarę w siebie do działania? Co powoduje, że czujesz lęk i frustrację? Szukasz w swoim życiu pasji, która napędzi Ci do pracy? Jak poprawisz swoje działania? Czy zaczniesz czuć większą satysfakcję, gdy pojawią się pierwsze wyniki? Jakie masz w życiu priorytety? Jakimi wartościami się kierujesz? Dlaczego działasz? Co motywuje Cię do pracy? Dlaczego działasz online? Na pewno trzeba znaleźć swoje “DLACZEGO” i działać mimo przeciwności losu. Pracujesz dla przyjemności czy z ciekawości? Masz pasję i chcesz coś zmienić w danym temacie? 

Jak już wspominałem, to musisz mieć odpowiednie cele, aby Cię motywowały do pracy. Co jest Twoim celem w działaniu online? Chcesz mieć lepszą sprzedaż? Większą motywację i wyniki w swojej niszy? Chcesz pracować zdalnie z każdego zakątka świata? Chcesz mieć super bloga i rozwijać swoje kompetencje? Ustal sobie kierunek swoich działań! Co chcesz osiągnąć? Jakie emocje się pojawią po osiągnięciu celów? Co będziesz czuł, gdy osiągniesz cel? Wypisz swoje cele w notatniku i zacznij działać z planem! 

Jakimi kanałami dotrzesz do klienta? Blog? Reklama? YouTube? Podcast? Email marketing? SEO? Jak dotrzesz do swoich odbiorców? Jak będziesz sprawdzał, czy ludzie są zadowoleni z Twoich rozwiązań? Jak będziesz analizował niszę i to, jak w niej działasz? Jak blisko celu jesteś? Jakie korki podejmujesz, aby osiągnąć swoje cele? Jakie rozwiązania dostarczysz i jak będziesz się czuł, jako ekspert? Czy będziesz czuć ekscytację i motywację do działania? Co będzie Ci się chciało działać, gdy zaczniesz mieć pierwsze wyniki? Na pewno! Więc trzeba do nich dążyć! Co będzie Cię inspirowało do działania? Jak chcesz się czuć po osiągnięciu celu? Działaj z celem i bądź świadomy swoich mocnych, jak i słabych stron. 

Jesteś gotów na wiele pracy? Co zrobisz, aby codziennie czuć ekscytację? Co możesz zmienić w swoim życiu i życiu swoich klientów? Czy dzięki swojej pracy, osiągniesz swoje wymarzone cele? Co masz dla swoich odbiorców i jakie treści chcesz dla nich tworzyć? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top