Ile masz czasu na działanie? Nad czym warto pracować?

Ile masz czasu na działanie w ciągu dnia? No co zwracać uwagę? 

Nie każdy ma cały dzień na działanie. Wielu z nas ma etaty i swoją rodzinę. Kiedy znaleźć czas? Z czego zrezygnować, aby mieć wyniki online? Co możesz poprawić w swoim działaniu? 

Ile masz czasu na działanie? 

Na co sobie możesz pozwolić w Internecie? Czy masz te kilka godzin dziennie na działanie? 

Ile masz czasu na pracę?

Na to musisz poświęcić naprawdę wiele czasu! Na działanie z celem i planem. Nie będzie to łatwe na początku, gdy szukasz tematu na prowadzenia e-biznesu czy bloga. Musisz znaleźć coś, co da Ci siłę do działania. Czyli pasję… To, co napędza Cię do działania. I to podstawa według mnie. Aby dawać z siebie dużo i pomagać innym. To jest dla mnie bardzo ważne. A dla Ciebie co? Ile masz czasu na pracę? Na co chcesz zwrócić uwagę, aby mieć wyniki w pracy? Czego musisz się nauczyć? Jakie umiejętności zdobyć, aby osiągnąć cel? 

Pracuj mądrze. Dawaj z siebie wiele, ale musisz poczekać na pierwsze wyniki! Bo nie wszystko przyjdzie szybko. Wiele rzeczy trzeba się nauczyć! Wiele informacje przetworzyć, aby ten cel w końcu się ziścił. Jak Ty możesz działać, aby osiągnąć cel? Jaką chcesz mieć pasję, aby się w niej rozwijać i mieć dużo motywacji? Ile chcesz osiągnąć? Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne? W czym chcesz się rozwijać? A właśnie! Rozwój! 

Ile masz czasu na rozwój?

Jak zbudujesz swoją mentalność? Jak będziesz nad sobą pracował? To jest równie ważne, jak Twoja praca i działanie oraz pasja. Naprawdę trzeba wiele rzeczy rozwinąć, aby osiągnąć cel! Rozwijać na początku siebie, gdy dużo zależy od Ciebie. I tu wymagana jest duża motywacja i samozaparcie. Bo nic samo nie przyjdzie. Naprawdę nie ma tak, że wszystko przyjdzie łatwo i szybko. Trzeba wiele rzeczy rozwinąć w sobie, aby mieć wyniki w pracy. Może to nie jest łatwe, ale jakoś dasz radę. Nie ma co się przejmować porażkami, których będzie naprawdę dużo, ale wyciągaj z nich wnioski. Pokaż, że masz wiele do przekazania. Że dzięki rozwojowi siebie pomagasz ludziom w ich bolączkach i wyzwaniach. Gdy sam nauczysz się pokonywać wyzwania, to możesz tego nauczyć innych! I coraz bardziej rozwijać siebie, dzięki wyciąganiu wniosków z problemów innych osób! Będziesz mieć dzięki temu coraz większe rezultaty! I ta staczająca kula będzie coraz większa, aż uderzysz w mur sukcesu! 

Co jest dla Ciebie ważne?

Wiesz? Dlaczego działasz? Dlaczego chcesz mieć wyniki? Co napędza Cię do działania? Ile masz w sobie sił, aby pomagać najpierw sobie, a potem innym? To wielki cel, aby dawać ludziom wartość! Aby znaleźć swoją pasję i dzięki niej rozwijać się w danym temacie. Czy to marketing, czy ogrodnictwo, czy motoryzacja… Każdy ma jakieś zainteresowania. Każdy chce się w czymś rozwijać! Działać i rozwijać się dla siebie… Rozwijać dla innych, aby im pomagać! Nie będzie Ci zawsze lekko, ale musisz wiedzieć, ile masz czasu na działanie i dla siebie i ile dla innych. Bo nie mamy go dużo! To tylko 24 godziny! I w tym wiele rozpraszaczy… Rzeczy, które z nas wysysają ten czas i przez to jesteśmy mało produktywni. 

Dyscyplina i konsekwencja. Produktywność. 

Trzeba działać i każdy o tym wie, ale niewiele osób zaczyna działać na maksa. Na początku ta produktywność będzie mała. Wiem, jak jest u mnie. Są wzloty i upadki… ale wszystko przyjdzie z czasem, gdy będziesz działać i wyciągać wnioski. Zastanów się, co Ty możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Wiesz, ile czasu możesz poświęcić na dane sprawy? Na pracę, rozwój i to, co jest dla Ciebie ważne? Zastanów się! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co dla Ciebie jest ważne? Na co poświęcasz swój czas?

Scroll to top