Gdy przyjdą gorsze dni! Gdy trzeba będzie działać!

Nie ma co się poddawać, gdy przyjdą gorsze dni!

 Musisz się naprawdę postarać, aby osiągnąć cel! Nic nie przyjdzie samo. Na sukces trzeba sobie zasłużyć! Najważniejsze to się nie poddawać i robić wszystko, by osiągnąć swoje marzenia! 

Co robić, gdy przyjdą gorsze dni?

Zastanawiałeś się nad tym, co robisz gdy masz trochę gorsze chwile? 

Będziesz walczyć ze sobą.

I to nie raz! Będziesz walczył i będziesz miał wymówki, i będzie źle, i będzie tysiące przekonań, które Ci przeszkadzają! I Ty musisz to pokonać. Musisz walczyć ze sobą każdego dnia. I będzie to najgorsza walka na świecie. Więc nie będą Cię czekać łatwe miesiące czy lata. Trzeba się naprawdę napracować, aby osiągnąć swój cel. A Ty dalej liczysz, że samo się zrobi? Że wszystko pójdzie gładko? Niestety tak nie będzie. I musisz się z tym pogodzić. Musisz pokazać sobie, że dasz radę mimo przeciwności. A będzie ich wiele! Trzeba poświęcić wiele czasu nad rozwojem siebie i swoich umiejętności. I będziesz się chciał poddać każdego dnia. Ale najważniejsze jest to, aby wstał i zaczął się rozwijać. Abyś się nie poddał i wstawał… abyś codziennie pokonywał siebie i dawał sobie nowe wyzwania. Zastanów się nad tym dobrze i zacznij od wyznaczenia celów i planu do tego. Potem czeka Cię tylko walka o sukces… 

Nie oddalaj swoich marzeń. 

To jest bardzo ważne przy gorszych chwilach. Gdy naprawdę się nie będzie chciało działać. Gdy będzie naprawdę źle… i wtedy ważne jest myślenie o swoich marzeniach. Myślenie o sobie i swoich wyzwaniach. Coś musi Cię zmotywować. Czymś musisz karmić swoją motywację. Więc miej marzenia i zacznij się rozwijać. Zacznij naprawdę działać. I nie będzie Ci z tym lekko, bo wyzwania w życiu nie są łatwe. Zastanów się dobrze nad swoim działaniem. Zastanów się, kim chcesz być i jakich tematach chcesz się wykazać? Masz wiele możliwości, więc wybierz coś dla siebie i zacznij się w tym rozwijać! Tyle? Czy aż tyle? Na pewno nie będzie Ci z tym lekko! Ale nie poddawaj się. W końcu osiągniesz swoje cele i spełnisz swoje marzenia! Chociaż nie przyjdzie to łatwo… 

Pogódź się, że musisz poświęcić czas!

Nie ma tak, że wszystko przyjdzie Ci łatwo. Na początku trzeba poświęcić dużo czasu, aby osiągnąć swoje cele, bo nie masz ani dużego budżetu, ani umiejętności. Więc trzeba poświęcić czas. Trzeba działać pomimo przeciwności. A nie będzie to łatwa rzecz, bo będziesz się chciał poddać i to nie raz. Jak Ty chcesz się rozwinąć? Na co poświęcisz czas na najbliższe tygodnie? Co jest TERAZ dla Ciebie ważne? W czym chciałbyś być lepszym i jak do tego dotrzesz? Musisz mieć plan i zacząć działać! Nie będzie Ci lekko, ale nic nie jest łatwe na początku. Postaraj się rozwinąć i nie dać się swoim wymówkom. Zacznij, a zobaczysz efekty!

Rób to, co ważne.

Nie kombinuj. Nie przekładaj. Nie wymyślaj. DZIAŁAJ! Co innego da Ci efekty? Co innego rozwinie Twoje umiejętności i zasoby? Musisz działać i tyle. A wiele osób kombinuj i nie ma przez to efektów! Na co Ty liczysz? Rób to, co ważne, gdy przyjdą gorsze dni. Więc zabierz się do roboty! Zacznij się rozwijać i działać mimo przeciwności. Nie ma nic lepszego niż bycie coraz lepszą wersją siebie. Nie ma to jak rozwój i nowe sukcesy. Ale nic nie przyjdzie samo. MUSISZ działać. Musisz się rozwijać. Więc zacznij i tyle! Zacznij! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty się motywujesz w gorszych dniach?

Scroll to top