Działasz czy się obijasz? Co powoduje, że nie działasz?

Działasz czy się obijasz? Co robisz, że nie działasz i nie masz efektów?

Co powoduje, że ciężko Ci idzie w życiu i e-biznesie? Jakie błędy popełniasz przy działaniu w Internecie? Czy wiesz, czego unikać, aby osiągnąć sukces? Co tak naprawdę przybliży Cię do sukcesu?

Działasz czy się obijasz?

Jakie masz dla siebie porady? Czym Ty, byś się wykazać w niszy?

Na pewno nie masz celu i planu.

To podstawa w życiu, aby mieć dobre cele i plan swojego działania. Bez tego jest naprawdę ciężko, bo to daje Ci naprawdę sporo. Masz kierunek i działasz dobrze i nasz efekty. Samo nic się nie zrobi, więc nie myśl, że samo wyznaczenie celu i planu załatwi sprawę. Hohoho… tak to nie jest! A fajnie byłoby, ale musisz mieć na uwadze to, że wszystko wymaga czasu i pracy, aby wyrosło z tego naprawdę dobre ciasto. Pomalutku i do przodu i nie poddawaj się! Każdego dnia się rozwijaj i dawaj z siebie wszystko! Życie jest super, trzeba tylko zapracować na to, aby było jeszcze lepsze! Więc jak? Działasz czy się obijasz? Masz cele? To ja co czekasz? Zacznij działać!

Nie masz wizji.

Masz tak nawet w głowie wizję swojego życia? Co chcesz osiągnąć? Ile mieć pieniędzy? Jakie efekty? Jakie rezultaty? Jakie statystyki bloga czy sprzedaży? To super mieć wizję i się nią karmić! Ale nie przesadzaj z tym, bo zbyt wielka wizja może spowodować, że nie będziesz robić nic (ja tak mam)! Po prostu duża wizja mnie paraliżuje i nie mam wtedy takich efektów. Jak jest u Ciebie? Co daje Ci wizja? Co chcesz osiągnąć w swoim życiu? Co chcesz zmienić w swoim postępowaniu? Wizja daje Ci motywację do działania?

Nie masz motywacji.

To nie jest tak, że zawsze będziesz mieć motywację. Trzeba ją karmić każdego dnia i ciągle nad nią pracować. To nie tak, że raz się naładujesz i masz motywację do końca życia. Z motywacją jest różnie. Raz jest wysoka, a raz niska i trzeba dostosować do niej swoje działania. Samo się nie zrobi, więc działaj, aby motywację ładować każdego dnia! Wiele osób ma problem z motywacją i nie wie, co robić, aby ją mieć na wysokim poziomie. Trzeba mieć dobry cel, aby on sam z siebie motywował. Jak Ty rozwiniesz swoją działalność w Internecie?

Nie jesteś pewny siebie.

Z pewnością siebie jest podobnie jak z motywacją, ale ją musisz ciągle ładować i szlifować, aby mieć efekty i dawać z siebie wszystko. Pewność siebie jest bardzo ważna w biznesie, bo czuć, gdy jest ktoś pewny siebie lub nie. Czuć to w jego działaniu, blogu, sprzedaży i promocji. Jak jest z tym u Ciebie? U mnie różnie, ale trzeba się uczyć pewności siebie każdego dnia. Każdego dnia to szlifować i ulepszać. Jak Ty będziesz nad tym pracował? Co zrobisz, aby mieć coraz lepsze wyniki na blogu czy w sprzedaży swoich produktów? To nie są łatwe sprawy, ale wszystkiego można się nauczyć!

Nie wierzysz w siebie.

Dlaczego? Przecież to od Ciebie, w większości przypadków, zależy Twoje życie! Czemu się poddajesz już na samym początku? Weź się za siebie i dawaj 100% w każdej minucie swojego życia. Nie ma co się poddawać! Masz działać i się rozwijać. Uwierz w to, że masz coś do przekazania w swoim życiu! Na pewno nie przyjdzie CI łatwo dotrzeć do siebie i do tego, że trzeba wielu działań, aby osiągnąć wysoką pewność siebie. Musisz nad tym codziennie pracować i rozwijać się mimo przeciwności.

Nikt Ci nie pomaga / nie masz mentora.

To jest mój problem, ale może kiedyś to jakoś rozwiąże…

Warto mieć kogoś, kto Ci pomoże w swoim e-biznesie. Ciężko jest znaleźć mentora w dzisiejszych czasach. Ale jakoś samemu trzeba sobie radzić, gdy się go nie ma. Może i ja kiedyś takiego znajdę? A Ty? Masz swojego mentora? Masz kogoś, do kogo możesz się zwrócić z  problemem? Znalezienie dobrego mentora nie jest łatwe! Jak Ty go szukasz? Co robisz, aby ktoś Cię zauważył?

Nie wiesz, czego oczekujesz od siebie.

Czego chcesz od siebie? Jakich umiejętności potrzebujesz? Jakiej wiedzy? Co chcesz od siebie jako ebiznesmena? Ile jesteś w stanie poświęcić czasu, aby osiągnąć sukces? Dawaj z siebie wszystko i nie poddawaj się! Musisz dobrze wiedzieć, co jest dla Ciebie ważne w działaniu? Jakie chcesz mieć wyniki? Co chcesz osiągnąć i dlaczego? Pomyśl nad tym, ile możesz zyskać dzięki skutecznej pracy nad sobą. Wiesz, co oczekujesz od siebie? Wiesz, jakie chcesz mieć wyniki w Internecie? Wiesz, co musisz zrobić, aby osiągnąć cel? Działasz czy się obijasz? Wiesz, czego oczekujesz od siebie?

Nie masz nic do przekazania.

Jak nie masz co do przekazania światu i swoim klientom, to po co uczysz się marketingu czy sprzedaży? Ja chcę poprzez marketing przekazać coś światu i pomagać ludziom w ich e-biznesach. Czeka mnie długa droga, ale nie poddaję się. A Ty? Na pewno masz jakąś misję w swoim życiu. Coś, co codziennie napędza Cię do działania. Na pewno masz coś takiego, więc to wykorzystaj!

Nie rozwijasz się i nie powiększasz umiejętności.

To podstawa w marketingu, aby ciągle poszerzać swoje umiejętności… ale to trudne jest niestety, bo samo się nie nauczy! Nauka na początku zawsze jest trudna, ale nie ma co się poddawać, bo w końcu to ogarniesz i będziesz super marketerem czy biznesmenem. Wierzę, że każdy może być dobry w tym, co chce robić w życiu. Warto się rozwijać i robić wszystko, aby mieć coraz większe efekty.

Tylko gadasz, zamiast działać.

Ile jest takich osób? Ile jak takich blogów widziałem, co startowały super, a potem nie było nowych treści. To jest dla mnie ciekawe, dlaczego ludzie nie są tacy wytrwali w tym, co robią. A jak jest z tymi u Ciebie?

Działasz czy się obijasz? Zastanów się!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Ty działasz czy się obijasz?

Scroll to top