Dlaczego czekasz na idealny moment? Czemu nie masz efektów?

Dlaczego czekasz na idealny moment? Co sprawia, że nie działasz tak, jak chcesz? 

Nie czekaj na to, że wszystko będzie na Twojej drodze idealnie. Na sukces trzeba się zapracować i na to, aby osiągnąć swoje cele. Co Ty robisz, aby się wykazać w Internecie? 

Dlaczego czekasz na idealny moment?

Na pewno wielu z nas ma problem perfekcji w tym, co się robi. I to dotyka każdą ambitną osobę nie tylko w sieci, ale i w każdej dziedzinie życia. Tylko jak to pokonać? Działać i zrobić, niż czekać na idealny moment! Bo idealny moment nigdy nie nadejdzie! Ale mimo tej wiedzy i tak czekamy na ten najlepszy moment. To jest bardzo ciężkie do pokonania. Ale nie jest to niemożliwe! Więc powiedz mi, jak Ty sobie radzisz z byciem perfekcyjnym? Jak radzisz sobie z tym problemem? To niekiedy jest ciężkie do pokonania, gdy zawsze chcieliśmy coś robić najlepiej, jak się da! Ale trzeba często zrobić coś na przykład na 50 procent niż nie zrobić czegoś wcale. lepsza połowa roboty niż nic. I tak trzeba to pokonać. Tak trzeba zmienić swoje nastawienie, aby działać z tym co się ma i na daną chwilę najlepiej jak umiesz, ale nie perfekcyjnie. I tak trzeba to pokonać. Tak trzeba działać, aby osiągnąć swoje pierwsze sukcesy. Zastanów się, jak Ty możesz pokonać swoją perfekcję? Co możesz zmienić w swoim życiu, aby każdy dzień był produktywny? Nie musisz zrobić 100% planu, ale nie możesz też zrobić nic, tylko dlatego, że czekasz na idealny moment. 

Jaki Ty masz plan na działanie? Jak Ty pokonasz swoją perfekcję? Nie ma chyba na to dużo rozwiązań. Jedynym o jakim wiem, jest po prostu działanie i nie działanie rewelacyjnie w każdym momencie. Wystarczy to, co ważne i to co przybliża Cię do sukcesu. Więc nie poddawaj się, gdy coś Ci nie wychodzi i nie masz efektów. Nie musisz zrobić całego planu, zrób to, co ważne dla Ciebie w tym momencie. Na pewno nie będzie Ci lekko, ale co poradzisz? Nie można być idealnym, bo to do niczego nie doprowadzi. Bycie perfekcyjnym nie ma końca. Więc nigdy nie osiągniesz stu procent. Pomyśl o tym, czy warto dążyć do perfekcji? Czy jednak odpuścić? Nie będzie Ci lekko zmienić to myślenie. Ja z tym bardzo walczę, ale może kiedyś pokonam to myślenie i swoją ambicję i będzie mi się działało bardziej komfortowo. Jaki Ty masz pomysł na to? Napisz w komentarzu! 

Dlaczego czekasz na idealny moment? Co powoduje, że nie działasz mimo chęci? Czy musisz coś zmienić w swoim myśleniu, aby każdy dzień był ważny dla Twojego sukcesu? Co zrobisz, aby pokonać perfekcję i działać najlepiej jak potrafisz? Czy masz pomysł na siebie? Zrobisz wszystko, aby pokonać samego siebie i działać mimo przeciwności losu? Bo czeka nas sporo pracy nad sobą, aby pokonać swoje nastawienie oraz myślenie i lęki, ale nie możemy się poddawać… Trzeba się wykazać w temacie i wzrastać każdego dnia. Wykorzystaj swój dzień dobrze i zacznij pracować nad tym, aby nie zawsze być perfekcyjnym. Jakie Ty masz na to sposoby? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty walczysz ze swoją perfekcją?

Scroll to top