Czy muszę być idealny? Pomyśl!

Czy muszę być idealny? Zastanów się nad tym pytaniem! 

Jak u Ciebie jest z tym działaniem? Czy chcesz zrobić wszystko perfekcyjnie? Czy to dobre podejście? Co Ty zrobisz, aby osiągnąć sukces online? Masz coś ciekawego do odkrycia w danej niszy? 

Więc jak z tym jest… czy muszę być idealny? 

Według mnie nie musisz, ale warto dążyć, aby działać najlepiej, jak potrafisz. To na pewno nie jest łatwe zadanie, ale nie ma co się poddawać. Może nie jest to dobre podejście, bo wiele osób mówi, że nie można dążyć do perfekcji, ale ja mam trochę inne zdanie. Trzeba działać najlepiej, jak potrafisz! Nie musisz robić niczego ponad plan, ale warto w każdym zadaniu dawać z siebie jak najwięcej! Jakie Ty masz zdanie? Co Ty chcesz zmienić w swoim życiu, aby osiągnąć sukces? Czy masz coś ciekawego dla swoich klientów? Masz ciekawe rozwiązania? Co takiego możesz zmienić w swoim życiu, aby osiągnąć cele? Czy chcesz być we wszystkim dobry? To nie jest takie łatwe! Nie musisz być we wszystkim idealny i tak dalej… Zastanów się nad kilkoma umiejętnościami je szlifuj! Warto być dobry tam, gdzie kierujesz swoją przyszłość. Możesz pomału uczyć się nowych rzeczy. Nie musisz w jeden dzień zrobić całego planu. Podziel go na mniejsze części i zrób to w kilka dni! Nie musisz zbawić całego świata w jeden dzień. Powoli nie oznacza mniej idealnie! 

To, że chce Ci się działać, to już bardzo dużo. Więc zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne, aby osiągnąć cel. Jakie masz kolejne kroki do działania online? Czy musisz być idealny w każdym aspekcie ebiznesu? Oczywiście, że nie! Warto jednak uczyć się nowych umiejętności! Każdego dnia poszerzać swoje kompetencje. Ale nie możesz robić tak, że masz milion spraw do zrobienia w ciągu dnia. Trzeba mieć mniejszy plan, a bardziej rzeczywisty! Zastanów się dobrze nad tym, jak możesz działać wydajniej? Co możesz poprawić w swoich codziennych działaniach? Co możesz zyskać, dzięki produktywnej pracy? Dzięki temu, że pomału dodajesz sobie obowiązków? To, że sobie zapiszesz sto rzeczy dziennie, nie oznacza, że to zrobisz! Więc zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne? W jakich obszarach chcesz być lepszy, a co wolisz zlecić innym? To, że umiesz zlecać innym zadania, nie oznacza, że jesteś gorszy. Po prostu czegoś nie umiesz lub nie lubisz i chcesz mieć lepsze wyniki w danym aspekcie ebiznesu. 

Zastanów się, jak z tym jest u Ciebie? Czy chcesz być perfekcyjny? Czy wiesz o swoich ograniczeniach? Wiesz, co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Na pewno warto znać podstawy wielu rzeczy, ale nie na wszystko masz czas. Nie we wszystkim będziesz idealny! Więc zastanów się, czego chcesz się uczyć, a co chcesz zlecić innym? Masz pomysł na siebie? Wiesz, co sprawi, że Twoje działania online będą jeszcze lepsze? Miej w sercu swój cel i znaj przeszkody, jakie masz w Twojej drodze do sukcesu! To nie jest łatwe, aby przyznać się do swoich błędów czy ograniczeń, ale nie ma co się przejmować. Jesteś po prostu człowiekiem i nie na wszystkim się znasz! Więc nie musisz być idealny! Bądź sobą i rozwijaj siebie w swoim tempie i w swoim czasie! Wiele rzeczy możesz się nauczyć i wiele możesz zmienić! W każdej niszy, w której chcesz działać! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top