Co to znaczy konsekwencja? Czy warto być wytrwałym?

Co to znaczy konsekwencja? Co robisz, aby być wytrwałym w swoich działaniach? 

Zastanów się, jaką masz definicję konsekwencji i czy jest ona podobna do mojej? Dla mnie to działania mimo przeciwności, jakie daje nam życie i nie poddawanie się swoim lękom i nastawieniem czy negatywnym myśleniem.

Co to znaczy konsekwencja dla Ciebie??

Zastanów się nad swoją definicja konsekwencji i czy ona jest spójna z Tobą? Czy działasz każdego dnia, mimo przeciwności? Czy pokonujesz siebie każdego dnia? Czy działasz mimo tego, że się nie chce? Czy ciśniesz każdego dnia, ile możesz? Czy jednak sobie odpuszczasz i nie dajesz z siebie wszystkiego? Zastanów się dobrze nad tym, jak Ty działasz i co możesz zmienić w swoim życiu, dzięki konsekwentnej pracy? Czy masz w sobie cel i dążysz do niego, mimo utrudnień? Prawdziwa osoba sukcesu idzie przed siebie i nie podaje się zbyt szybko. To, że będą problemy to nic, pokonasz je! Ale nie możesz zbytnio się poddawać. Musisz zrobić WSZYSTKO by osiągnąć cele. I w tym musisz być, MUSISZ, być konsekwentny. Samo się nie zrobi. Samo się nie stworzy i samo się nie zmieni nic w Twoim życiu! Twoje działania powodują, że masz efekty, a one tworzą u Ciebie motywację potrzebną do konsekwencji. Więc wszystko jest ze sobą połączone! Ty też musisz się połączyć ze sobą i pokonać swoje sprzeczności w myśleniu. Bardzo dużo zależy od tego, jak myślisz i jak zmieniasz świat swoimi działaniami. Warto mieć coś do przekazania innym i mieć w życiu misję. Ale to wymaga dużej wytrwałości i działanie mimo barier w Twojej głowie i problemów świata zewnętrznego. Musisz się dopasować do swojego myślenia i pokonać to, co powoduje, że nie masz lepszych wyników pracy. 

Co znaczy dla Ciebie konsekwencja? Czy masz w sobie tyle siły, aby pokonać samego siebie? Aby pokonać swoje bariery na drodze? Czy masz odpowiednich ludzi obok siebie i rozwijasz się mimo niepowodzeń? Super, ale działaj, a nie tylko mów o działaniu. Rozwijaj się każdego dnia i pokaż sobie, że dasz radę! Nie ma co zbytnio się przejmować porażkami na drodze. Weź z nich lekcję i idź dalej! Masz do pokonania wiele dróg. Masz wiele szczytów, na które możesz wejść. Więc zacznij działać skutecznie! Zacznij dobrze rozwija siebie, jako twórcę, czy marketera, czy sprzedawcę i tak dalej. Możesz być kim chcesz, ale musisz być konsekwentnym. Działanie po kilka minut dziennie nic nie da! Trzeba robić wszystko, by zmieniać swoje życie na lepsze dzięki wytrwałości, jaką masz w sobie! Zastanów się nad tym, czy zrobisz wszystko, by mieć na swojej drodze sukcesy? Te mniejsze czy większe? Warto rozwijać się, dzięki swojej wytrwałości. Ale nie ma za darmo tych sukcesów. Obarczone one są wieloma działaniami. Każdego dnia trzeba być coraz lepszym w tym, co robisz! Zastanów się nad tym, co Ty zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Masz w sobie tyle motywacji i wiesz, do czego dążysz w swoim życiu? Czy masz coś do przekazania niszy? Masz rozwiązania, które zmienią coś w życiu Twoich klientów? 

Zastanów się, ile pracy i jaka praca Cię czeka i zacznij rozwijać się coraz bardziej w danej dziedzinie. Co Ty zrobisz, aby być konsekwentnym? Co zrobisz, aby coś zmienić w swoim życiu i przy tym pomagać innym? Masz coś ciekawego do przekazania? Wiesz, do czego dążysz i co zrobić, aby mieć coraz większe zasoby? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty jesteś konsekwentnym?

Scroll to top