Co przyciąga ludzi do Ciebie i Twojego biznesu?

Co przyciąga ludzi do Twojego biznesu? Co powoduje, że chcą kupować od Ciebie, a nie od innych?

To ciężkie zadanie na początku… więc jak Ty robisz swoja promocję i sprzedaż? Co masz dla swoich klientów? Czy wyróżniasz się czymś w swojej niszy? Masz coś innego do zaoferowania? Lepszego?

Co przyciąga ludzi do Twojej oferty?

Zastanów się nad tym, jak chcesz się wyróżnić się w niszy. Jak chcesz sprawić, że będą kupować od Ciebie? Czym chcesz się wyróżnić? Ofertą? Produktem? Ceną? Wartością? Zastanów się nad tym koniecznie, co jest ważne dla Ciebie i Twoich klientów. Odpowiedź nie jest zawsze oczywista.

Co przyciąga ludzi? Jest wiele czynników, które powodują, że ludzie kupują od Ciebie….

Zobacz czym Ty możesz się wykazać poprzez swoją ofertę. Jak możesz sprawić, że ludzie bez głębszego zastanowienia coś od Ciebie kupią? To jest ogromna umiejętność, którą według mnie nie każdy może posiąść… Takie zaufanie klientów do Ciebie i Twoich produktów lub usług. Aby zdobyć stałych klientów to trzeba mieć mega mocno poukładane w głowie i mieć ogromne umiejętności zdobywania nowych klientów. To właśnie przyciąga ludzi. Twoja wiedza i doświadczenie. Tym możesz się właśnie wyróżnić. Pokazać, że masz coś do przekazania w niszy i że możesz pomóc ludziom.

Nie wiem czy można to zrobić szybko, bo to jednak wymaga pracy nad sobą, aby przyciągać ludzi do siebie. Na początku jest to bardzo ciężkie, gdy nikt Cię nie zna. Musisz dobrze poznać swoich klientów i niszę, aby wiedzieć co przyciąga ludzi do Ciebie i Twojego biznesu. Nie zdobędziesz marki po kilku dniach czy miesiącach. To praca na lata według mnie. To ogromna praca nad sobą i biznesem. Wszystko zależy do Ciebie. Od Twojego działania…

Zacznij się zastanawiać, co jest dla Ciebie ważne w biznesie. Czy tylko pieniądze czy jednak jakaś większa rzecz? Ta większa rzecz właśnie czyni Cię i Twój biznes wyjątkowym. Zauważ to, że dużo na początku zależy od Ciebie, bo jesteś w tym często sam. Dlatego tak ważne jest to, aby przyciągać do Ciebie ludzi. Żeby pokazać sobie, że jesteś wyjątkowy i że możesz naprawdę wiele!

Jak to zrobisz, to już Twoja decyzja i Twoje cele biznesowo-rozwojowe. Zacznij od tego ,aby dowiedzieć się co przyciąga ludzi do Ciebie? Odpowiedz sobie na to pytania i zacznij działać!

1 Comment

  1. Marketer Internetowy6 listopada 2018

    A Ty?

    Jak przyciągasz do siebie ludzi?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top