Co daje Ci bogactwo? Czy lubisz działać, mimo przeciwności?

Co daje Ci bogactwo? Czujesz się bogaty duchem? 

Masz takie uczucie, że jesteś zadowolony ze swojego życia? Że działasz każdego dnia i czujesz, że “to jest to’? Wiele z nas tego nie czuje, ale takie są początki, gdy nie ma się określonego celu i pasji w swoim życiu. 

Więc, co daje Ci bogactwo? 

Co sprawia, że chce Ci się działać? Co sprawia, że każdego dnia czujesz się dobrze i rozwijasz się mimo przeciwności? Ale czy zawsze są takie dni, że czuje się to “bogactwo’? Niestety nie, bo na początku jest tak, że trzeba walczyć ze sobą. Każdego dnia kombinować, aby mieć coraz lepsze wyniki. I ta walka nie jest przez kilka minut, ale nawet cały dzień! Ta walka każdego dnia o to, aby mieć coraz lepsze efekty. Więc bogactwo to nie tylko to dobre, ale i doświadczenie jako otrzymujemy przy gorszych chwilach. O to chodzi, aby każdego dnia szukać tych możliwości. Aby szukać nowości! Aby każdego dnia rozwijać siebie i dawać z siebie wszystko. Zastanów się, czy nie warto się rozwijać, aby być po prostu lepszym człowiekiem? Lepszym ekspertem? Mamy wiele możliwości, jakie daje Internet. 

Więc wykorzystaj swoją wiedzę, aby osiągnąć cele. Dąż do tego, aby czuć dostatek umysłowy. Aby każdy dzień był dla Ciebie wyjątkowy i dawał Ci radość pod koniec dnia. I to jest ciężkie zadanie. Bo nie zawsze jest łatwo i przyjemnie w dążeniu do celu, jak wiele osób mówi. Bo to codzienna walka ze sobą, aby w końcu osiągnąć lepsze wyniki online i rozwijać siebie… Więc zastanów się nad tym, co zrobić, aby każdy dzień dawał Ci nowe umiejętności. Aby każdy dzień dostarczał Ci nowe doświadczenie. Masz coś takiego w tym, że się rozwijasz i czujesz, że “to jest to”? Że temat, którym się zajmujesz daje Ci radość mimo gorszych dni? Bo ciężkie dni dają Ci nowe kompetencje. Powodują, że chce Ci się działać następnego dnia. Nawet, jak ten poprzedni był do niczego… i wtedy się czuje ten dar, jakim jest rozwój. Że mimo gorszych chwil, to wracamy do swojej niszy i działamy w niej dalej. O to właśnie chodzi, aby nie poddawać się w działaniach. Aby każdy dzień czegoś nas uczył i powodował to, że jesteś lepszy w tym, co robisz.

Ale nie ma nic za darmo. Musisz na to działanie poświęcić sporo czasu. Samo działanie po kilka minut dziennie nic nie da. Tutaj potrzeba kilku godzin dziennie na rozwój w niszy i rozwijanie siebie, jako specjalisty w danym temacie. Masz na pewno wielkie cele, ale samo nic się nie zmieni. Trzeba trochę działać i rozwijać siebie, mimo przeszkód. A to, że jest to ciężkie i wytrwają tylko nieliczni, to już nikt nie widzi. Widzimy efekt końcowy, a potem się porównujemy i nie mamy motywacji do działań, bo ktoś zrobił dla nas za duży krok. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Zrób wszystko, by rozwijać siebie i czuć to bogactwo. W końcu pojawi się to bogactwo umysłowe: Twoja wiedza i doświadczenie i to w postaci pieniędzy. Ale musisz się na to zasłużyć i zmieniać siebie. To nie jest łatwe zadanie i będzie Ci bardzo ciężko, bo każdy ma inne przeszkody na swojej drodze. Ty musisz pokonać swoje! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top