Co będziesz oferować? W czym chcesz być naprawdę dobry?

Co będziesz oferować w swoim temacie? Jaką wiedzą i doświadczeniem się wyróżnisz?

Jaką markę zbudujesz online? Co masz do zaoferowania swoim odbiorcom? Co możesz zyskać, dzięki analizie niszy? Naprawdę sporo, więc nie podawaj się w swoich działaniach! 

Co będziesz oferować, zastanów się! 

Co masz dla swojej niszy? Jakie rozwiązania dostarczysz? 

Co będziesz oferować? 

Masz na to pomysł? Wiesz do czego dążysz w swojej niszy? Jakie produkty chcesz ogarnąć i jakie usługi dostarczyć, aby osiągnąć swoje pierwsze sukcesy? Na pewno nie będzie łatwo, gdy zaczynasz… więc zacznij od nauki, zacznij od pasji i zacznij się rozwijać w danym temacie. Nie będzie Ci wszystko szło tak, jak chcesz, ale nie można się poddawać, tylko trzeba działać. Zastanów się tylko czy chcesz coś zmienić w życiu innych ludzi lub w swoim, dzięki swojemu zaangażowaniu!? Czy masz na tyle odwagi, aby zacząć działać w Internecie lub lokalnie? Jakim dysponujesz budżetem? Czym chcesz się wykazać? Czego potrzebujesz w swoim życiu? W czym chcesz się rozwijać i co będziesz oferować? Jak podzielisz się swoim doświadczeniem? Jakie stworzysz treści czy to tekstowe czy wideo… jak będziesz rozwijał swoją markę, aby dostarczać odpowiednią ofertę? Czym wykażesz się ponad konkurencję? Masz pomysł na swoją ofertę? Co może ona zmienić w życiu innych ludzi? Na pewno czeka Cię sporo pracy, więc nie poddawaj się w swoich działaniach! 

Ważne jest zaangażowanie.

Mało osób w tych czasach chce się w coś angażować. Wiele osób woli nic nie robić i mieć efekty. A Ty jak działasz? Wolisz zmienić coś w swoim życiu i zacząć działać? Co chcesz przekazać poprzez swoje działania? Co chcesz zmienić w danej branży, dzięki swojej ofercie? Czeka Cię sporo pracy nad sobą, aby osiągnąć sukcesy. Bo bez rozwijania siebie i poprawiania swoich błędów do niczego nie dojdziesz. Musisz zastanowić się nad swoim życiem i zacząć działać, aby mieć efekty. Trzeba zrobić jak najwięcej, aby osiągnąć swoje pierwsze cele, które napędzają do kolejnych. Więc na pewno nie będzie Ci łatwo… ale nie możesz się poddać przy pierwszych porażkach. Trzeba cisnąć do samego końca i rozwijać siebie. Masz wiele do zrobienia w swoim życiu, bo każdy ma misję, ale mało komu chce się tak naprawdę działać. I to jest problem wielu osób, że nie chce się nam działać i liczymy potem, że coś dostaniemy “za darmo” od świata. Nie ma nic za darmo w tych czasach i musisz dać coś od siebie, aby dostać coś od innych. Więc zabierz się za działanie i rozwijaj się w tym, co uważasz za słuszne. Może i nie będzie Ci lekko, ale trzeba zrobić jak najwięcej, aby osiągnąć swoje cele. Każdy dzień daje Ci nowe możliwości, więc wykorzystaj je dobrze! 

Ile wiesz o niszy?

To też bardzo ważne, aby wiedzieć o niszy jak najwięcej. Postaraj się ogarnąć dobrze swój dzień. Robić jak najwięcej, aby osiągnąć swoje pierwsze sukcesy. Aby nabrać rozpędu i nie poddawać się za szybko. Bo będziesz się chciał poddać… i to nie raz! Zastanów się dobrze nad tym, kim chcesz zostać? Jakim specjalistą? Co naprawdę daje Ci radość? W czym chcesz być świetny? Co chcesz przekazać innym poprzez swoje działania? Masz w swoim życiu jakieś cele? Wiesz, do czego dążysz i jaką ofertę chcesz przekazać swojej niszy? Wiesz, do czego dążysz? Ogarniasz dobrze jakiś temat i możesz dzięki temu pomagać w innym w problemach? Jakie wyzwania możesz pomóc pokonać swoim klientom? Zastanów się dobrze nad tym, co jest dla Ciebie ważne i wykaż się w tym! Pokaż swoje doświadczenie! Co będziesz oferować?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W czym Ty chcesz być dobry?
Co chcesz oferować niszy?

Scroll to top