Blogowanie czy wiele mikro nisz?

Blogowanie czy wiele mikro nisz? Co wybrać na starcie?

Wybrać blogowanie czy strony niszowe? Mieć jednego bloga czy wiele blogów? Na pewno mając kilka stron, to nasze działania są ograniczone. Myślę, że mieć jednego czy dwa blogi to maks na początek! Jakie Ty masz doświadczenia w działaniu online? Co zaczynasz robić już teraz? Jeden blog czy wiele mikro nisz? Co Ty wybierasz na samym końcu? Jeden blog czy wiele stron? Co według Ciebie jest lepsze i co ja wybieram? 

Więc jak, blogowanie czy wiele mikro nisz?

Na pewno wydaje się, że wiele nisz może być lepsze dla Ciebie lepsze, że będziesz mieć więcej pieniędzy z tego. Ale nie widzisz, ile pracy potrzebujesz i pieniędzy, aby utrzymać kilka nisz i pisać tam w miarę często? Czy nie lepiej zacząć od blogowania? W sumie ja nie wiem do końca, czy tylko blogowanie w jednej niszy jest dla mnie, ale na razie się na tym skupiam, bo nie mam czasu na inne zadania. Na pewno, wiele nisz naraz powoduje, że nie skupiasz się dobrze na jednym. 

Wybierz jednego bloga! 

Czy skupiasz się na jednym? Wiele osób nie ma czasu na jednego bloga, a co dopiero na kilka nisz! Oczywiście możesz działać, jak chcesz, ale zastanów się, ile masz czasu do pracy online? Na pewno na blogu możesz budować szybciej markę i ruch, ale i tak to wiele pracy. Na pewno czeka Cię wiele pracy przy blogowaniu. Blogowanie to dawanie ogromu wartości innym, ale i wiele pracy, którą trzeba wykonać! Dzięki blogowaniu możesz osiągnąć wiele online, ale musisz nad tym pracować i nie rozpraszać się wieloma niszami. Jak osiągniesz sukces w jednym, to zacznij działać w następnym! Blogowanie pozwala Ci na budowę marki online i na to, aby mieć wiele źródeł dochodu. Na blogu możesz dobrze zbudować więź z czytelnikami i potem zamienić ich w klientów. Twórz pomocne i unikalne produkty, które pomogą ludziom w ich problemach! 

Zobacz, ile jest blogów, a ile tak naprawdę osiąga sukces. Na sukces bloga, potrzebujesz wielu działań. I nie tylko samo pisanie, ale i promowanie Twoich produktów czy usług. Możesz zarabiać na afiliacji, własnych produktach, na reklamie czy poprzez pisanie artykułów na zlecenie i tak dalej… Musisz aktywnie blogować, aby osiągnąć w tym sukces!  Możesz się rozwijać w niszy i szukać nowych możliwości. Dzięki blogowaniu, samemu się rozwijać! Rozwój, jako bloger, jest bardzo przyjemny, ale to wiele pracy! Jaką markę osobistą chcesz budować? O czym chciałbyś zacząć pisać? Nad czym się skupić? Na wielu tematach, czy na jednym, a skutecznie? 

Blogowanie jest popularne, ale trzeba umieć to robić dobrze, aby osiągnąć cele. Czym Ty chcesz się podzielić z innymi online? Jaki temat wybierasz na początek? Jakie masz pasję i zainteresowania, które możesz wykorzystać na starcie? Jakimi poglądami chcesz się podzielić? Jaką relację chcesz zbudować z czytelnikami? Jako bloger, możesz pracować, gdzie chcesz! Jesteś swoim szefem, ale musisz dbać o to, aby robota została wykonana! 

Blogowanie jako pomysł na biznes, to wiele pracy w sieci. Blogowanie wymaga dużo pracy i rozwijanie siebie samego. Musisz działać regularnie i dodawać nowości jak najczęściej. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top