Błędne myślenie, nie zawsze warto jest ze sobą walczyć.

Błędne myślenie dotyka każdego, kto chce działać skutecznie i dotyka każdego, który rozwija się osobowo. 

Na pewno nie ma lekko w budowie odpowiedniej mentalności. Jak Ty pracujesz nad sobą i co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Jakie podejmiesz działania, aby pracować nad swoim umysłem? 

Czym jest błędne myślenie? 

Każdy ma błędne myślenie. Myśli, że coś jest dobre, a wcale takie nie jest. Dopiero, gdy ktoś nam uświadomi, że myślimy błędnie to zaczynamy się bronić rękami i nogami. Każdy tego doświadcza. Nie jest to przyjemne uczucie, ale czasem konieczne, aby sprawić, byśmy zmienili myślenie. Nie jest lekko nad sobą pracować. To trudne zajęcie. To wiele pracy. To wiele zmian i tak dalej…

Błędne myślenie dopada każdego. Ale często to my myślimy dobrze, a większość nie. Moim zdaniem nie jest prawdą to, że większość ma zawsze rację. Bo to, co mówią inni, nie zawsze jest prawdą. Ale to temat na inny wpis. Przejdźmy dalej do moich rozmyślań. Błędne myślenie trzeba przepracować i zobaczyć, czy faktycznie jest ono błędne. Najpierw zacznij od tego, co to błędne myślenie powoduje. Może przez to nie rozwijasz tak siebie w biznesie czy w swojej karierze. To właśnie głupie myślenie powoduje, że nie osiągasz tego, co chcesz. Jeśli te myśli Ci przeszkadzają to nad nimi pracuj. Może to nie jest łatwe i czasem do tego potrzebujemy mentora czy psychologa, ale trzeba to jakoś rozpracować. Można też lecieć na żywioł i drastycznie coś zmienić i patrzeć na efekty. To jest najszybsze, ale może to być zbyt duży cios dla Ciebie. Wybierz, czy chcesz zmienić myślenie szybko czy trochę dłużej.

Nie jest lekko pozbyć się swoich myśli. Zwłaszcza tych negatywnych. Ale można to zrobić, jeśli się bardzo chce. Każdy ma inną osobowość i inaczej reaguje na zmiany. Ty też musisz dobrze ogarnąć swoje myśli. Zwłaszcza te blokujące. Ja mam ich tysiące, a Ty? Jak się ich pozbywam? Z czasem, ale jest cholernie ciężko samemu. Trzeba się naprawdę spiąć, aby ogarnąć siebie i osiągnąć jakieś sukcesy. Zacznij od zmiany siebie, a potem będzie Ci dużo łatwiej działać w swojej niszy. Nie będzie lekko, ale z czasem osiągniesz wiele. Wierzę w to! Wierzę w to, że osiągniesz sukces. Powodzenia!

Jak Ty pracujesz nad sobą każdego dnia? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Nie ma lekko, co nie? Trzeba wielu działań, aby osiągnąć swoje sukcesy. Nic nie przychodzi za darmo. Jakie Ty masz plany na najbliższe tygodnie? Co chcesz osiągnąć w życiu? Wiele jest do roboty w różnych niszach. Możesz działać w naprawdę różnych tematach i mieć  z tego dobre pieniądze. Ale trzeba działać codziennie i się nie poddawać, gdy przychodzą pierwsze problemy. Jak jest u Ciebie? Pracujesz nad swoją głową, aby działać jeszcze skuteczniej? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty nad sobą pracujesz?

Scroll to top